Lato to czas eksponowania ciała. Czas wyjazdów i wylegiwania się na plaży. Spacerując brzegiem morza, dyskretnie zerkasz na biusty innych kobiet, które przyciągają wzrok mężczyzn.

Z zazdrością patrzysz na ich piękne, jędrne piersi i zastanawiasz się, dlaczego Twój biust wygląda gorzej niż źle?! Wygląd piersi w głównej mierze zależy od genów, ale nie tylko. Równie ważną rolę odgrywa codzienna pielęgnacja w której niezawodnym pomocnikiem może być bosko pachnący olejowy mus konopny do ciała o zapachu różowego lotosu <3.

Ujędrnianie i podnoszenie biustu

Najbardziej popularnymi metodami stosowanymi w celu ujędrnienia i podniesienia biustu są kremy. Ich zadaniem jest utrzymanie tkanki łącznej w możliwe jak najlepszej kondycji. Najprościej mówiąc przeciwdziałają sile grawitacji. Skład większości z nich opiera się na polimerach, dzięki którym skóra staje się jędrna, gładka i napięta. Polimery tworzą na skórze piersi pewnego rodzaju niewidzialną siatkę, której zadaniem jest uniesienie i podtrzymanie biustu. Zupełnie jak niewidoczny biustonosz! Do produkcji kremów ujędrniających biust używane są również takie składniki, jak: kwas stearynowy i askorbinowy, wyciąg z alg, rumianku, lawendy, szałwii, olejk z awokado, gliceryna, metyloparaben, propyloparaben, fenoksyetanol, ostet błogosławiony, pieprzu metystynowy, korzeń mniszka.

Preparaty na ujędrnianie biustu – cena, gdzie kupić?

Bez względu na to czy zdecydujesz się na zakup kremu, czy żelu na ujędrnianie biustu, to ich cena waha się w  granicach 110-550 złotych.  Tego typu preparaty można kupić w drogeriach stacjonarnych lub internetowych.

Preparaty na ujędrnianie biustu polecane przez specjalistów