Powiększenie biustu przed i po

plastyka-piersiBiust to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Gdy jest kształtny, pełny i jędrny – kobieta czuje się atrakcyjnie. Czasem jednak, czy to na skutek przebytej ciąży czy wahań wagi, kobiety przestają być zadowolone z wyglądu swojego biustu. Kobietom dla których rozmiar biustu staje się powodem kompleksów, z pomocą przychodzą nowoczesne metody powiększania biustu.

Powiększanie biustu tłuszczem

Powiększanie biustu własnym tłuszczem, czyli inaczej lipofilling. Polega na powiększeniu piersi tłuszczem pobranym z organizmu kobiety. Dzięki temu można powiększyć biust oraz pozbyć się nadmiaru kilogramów. Powiększanie biustu własnym tłuszczem jest o wiele bardziej bezpieczne, niż powiększanie przy pomocy implantów. Do zabiegu wykorzystuje się materiał w 100% naturalny, więc ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest zminimalizowane do zera.

Wady: lipofilling powiększy piersi tylko o jeden rozmiar. Oprócz tego, ta metoda nie sprawdzi się u osób bardzo szczupłych, u których zwyczajnie nie będzie z czego pobrać odpowiedniej ilości tłuszczu.
Cena: za zabieg powiększania biustu tłuszczem zapłacimy ok. 9 tys. zł.

Powiększanie biustu żelem Macrolane

Powiększanie biustu przy pomocy żelu na bazie kwasu hialuronowego o nazwie Macrolane. Podnosi, modeluje oraz powiększa biust. Trwałość powiększenia piersi żelem Macrolane to ok. 25 miesięcy.

Wady: nie daje trwałych efektów. Nie sprawdzi się w przypadku powiększenia piersi o kilka rozmiarów. Jednorazowo do każdej z nich można wprowadzić 100-150ml preparatu.
Cena: 2 640 – 5 280 zł

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Na rynku kosmetycznym znajdziemy mnóstwo preparatów, dzięki którym w nieinwazyjny sposób możemy powiększyć piersi. Można do nich zaliczyć: tabletki, kremy, żele. Ich skład opiera się na całkowicie naturalnych składnikach, które nie wywołują skutków ubocznych.

Numer 1 wśród preparatów które umożliwiają bezoperacyjne powiększanie biustu to zdecydowanie ProBreast Plus. Naturalny skład, bezpieczeństwo stosowania oraz gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia sprawiają, że jest on szczególnie polecany dla kobiet, którym zależy na bezpiecznym i skutecznym powiększaniu biustu.

Wady:
brak
Cena:
100-300 zł

Podsumowanie:

Zanim zdecydujesz się na zastosowanie którejkolwiek z metod, dokładnie przemyśl swoją decyzję. Na stronach klinik przeprowadzających tego typu zabiegi, można znaleźć zdjęcia zatytułowane “powiększenie biustu przed i po” i sprawdzić, czy właśnie o taki efekt nam chodzi.

Produkty polecane przez dietetyków

probreastplusProBreast Plus kompleksowa kuracja stworzona z myślą o kobietach, które chcą zmienić wygląd swojego biustu. W 100% naturalna tzn. oparta na ziołach i minerałach formuła jest bezpieczna dla organizmu i nie wywołuje skutków ubocznych.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

cc_fabulous_breastsCC Fabulous Breasts tabletki i krem, które powiększają biust oraz poprawiają jego jędrność. Stosowane regularnie mogą powiększyć obwód piersi nawet o 3 cm! Rekomendowany przez setki kobiet na całym świecie.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

1Breast Fast suplement diety, którego formuła opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach. Pobudza produkcję estrogenu – hormonu odpowiedzialnego na wzrost piersi. Oprócz tego poprawia ukrwienie naczyń limfatycznych, które znajdują się w piersiach. Dzięki czemu biust jest bardziej uniesiony i jędrny.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

Komentarze 4

  • Operacja powiększenia biustu – na samą myśl robi mi się słabo… Do tego ta cena… Może i warto poddać się operacji powiększenia biustu.. ale w moim przypadku takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

  • Operacja biustu? Co to kompleksy robią z ludźmi.. Taką decyzje trzeba bardzo dobrze przemyśleć! Przede wszystkim należy zastanowić się czy chcemy powiększyć biust dla siebie, czy otoczenia…

    • Też tak uważa. Zdecydowałam się na operacja powiększenia biusty po to aby przypodobać się swojemu partnerowi… Żałuje do dziś. Partner odszedł.. a biust pozostał. Niestety nie była to najlepsza operacja powiększania piersi… Zostałam oszpecona do koca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *