Positivum działanie, ulotka, opinie. Przeczytaj zanim kupisz!

Positivum – słysząc nazwę tego preparatu, przed oczami mam Marysię z serialu “M jak miłość” oazę spokoju i dobroduszności. Zupełne przeciwieństwo mojej osoby. Jestem narwana, nerwowa i niecierpliwa. Podsumowując: trzy x “N”. Zdecydowanie nie są to dobre cechy charteru. Utrudniają życie. Przekonałam się o tym nie raz. I nie w głowie mi relacje międzyludzkie, a chociażby towarzyszący mi od lat problem bezsenności….Kiedy dowiedziałam się, że wyżej wymienione tabletki mogą mi pomóc go pokonać, od razu wybrałam się do apteki.

Positivum poser

Kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych zmniejszająca napięcie, poprawiająca nastrój, ułatwiająca odprężenie oraz niwelująca problem bezsenności. Substancją bazową preparatu Positvium jest wyciąg z zioła melisy, który w towarzystwie ekstraktu z szyszek chmielu oraz krokusa uprawnego pomaga zapanować nad rozchwianym układem nerwowym.

Positivum ulotka

Skład:

chmiel

Wskazania:

Stosować w przypadku przewlekłego napięcia nerwowego, stresu lub w przypadku problemów z zasypianiem.

Środki ostrożności:

Ciąża, uczulenie na którakolwiek z wyżej wymienionych składników.

Sposób użycia:

Zaleca się przyjmowanie max. 3 tabletek na dobę.

Positivum cena

Preparat można kupić w aptece i to w bardzo przystępnej cenie – 30 złotych za opakowanie, wewnątrz którego znajdziemy 180 tabletek Positivum.

Positivum opinie

W Internecie nie brakuje opinii na temat tabletek Positivum. Konsumenci chętnie dzielą się doświadczeniami, nie szczędząc przy tym szczegółów. Spójrzcie:

komi

Alternatywa dla Positivum tabletki

W dzisiejszych czasach mało kto przyznaje się do problemów ze stresem czy zasypianiem. Kreujemy się na osoby niezniszczalne, nastawione na sukces. Tymczasem prawda jest zgoła inna. Polacy żyją w ciągłym napięciu, mają problemy emocjonalne, które odbijają się m.in. na jakości snu. Śpimy po 2-3 godziny dziennie, kompletnie nie zdając sobie sprawy z tego, że taki tryb życia odbija się na naszym zdrowiu. Problemy z koncentracją czy zapamiętywaniem to pikuś w porównaniu do tego, co dzieje się z naszymi hormonami. Największą rolę przypisuje się melatoninie wydzielanej przez szyszynkę – gruczoł umiejscowiony w mózgu. Czuwa on nad prawidłowym przebiegiem naturalnego rytmu dobowego człowieka. Nakłania nas do snu i budzi do działania (porannego wstawania). Gdy dojdzie do zaburzenia jego pracy, pojawiają się problemy ze snem oraz koncentracją.

Jak wspomóc pracę szysznki?

Najprostszą metodą jest uzupełnienie niedoboru melatoniny. W jaki sposób można to zrobić? Pierwszy krok to zmiana stylu życia. Musisz zwolnić tempo. Drugi – rezygnacja z kawy, a trzeci suplementacja. Na rynku farmaceutycznym można znaleźć wiele preparatów zawierających w składzie wyżej wymieniony hormon. Aczkolwiek moją uwagę przykuł tylko jeden Melatolin Plus – środek charakteryzujący się zróżnicowaną recepturą oraz wszechstronnym działaniem. Jestem przekonana o tym, że spełni Twoja oczekiwania.

mel

Melatolin Plus skład

Wbrew temu na co wskazuje nazwa, Melatolin Plus to nie tylko czysta melatonina, a kompleks substancji wykazujących pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy. Koją nerwy, poprawiają nastrój, ułatwiają zasypianie oraz poprawiają jakość snu.

 • Melatonina
 • Melisa lekarska
 • L-tryptofan
 • Ashwagandha
 • Szyszki chmielu
 • Kwiat szafranu
 • L-teanina –
 • Kwas gamma
 • Witamina B6 

Melatolin Plus – u kogo się sprawdzi? 

Melatolin Plus to preparat, który sprawdzi się u osób zmagających się ze stresem dnia codziennego, przeciążonych obowiązkami. Dzień typowego Polaka wygląda mniej więcej tak:

 • Pobudka, szybkie śniadanie, a raczej kawa na wynos
 • Praca
 • Powrót do domu
 • Pranie, sprzątanie, gotowanie, zajmowanie się dziećmi
 • Czas dla siebie, czyt. wieczór spędzony przed ekranem komputera – płacenie rachunków itp.

Wcale się nie dziwie, że ponad 45% mieszkańców naszego kraju ma problemy ze snem…. Nie wiem czy wiesz, ale słońce pobudza szyszynkę do produkcji melatoniny. Czy widzisz gdzieś tutaj punkt: spacer. Ja też nie… Powiedzmy, że Melatolin Plus jest jego substytutem…

Melatolin Plus gdzie kupić?

Być może teraz Was zaskoczę, ale tabletek Melatolin Plus nie kupicie w aptece. Są one bowiem sprzedawane tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu… Ciekawe dlaczego?… Hm… Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam moi drodzy czytelnicy. Aczkolwiek nie omieszkam udzielić małej wskazówki…. 😉

rower

Nie mamy czasu pójść na rower czy spacer, a co dopiero do apteki. Myślę, że dla większości z nas jest to spore ułatwienie.zamów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *