Jak powiększyć biust?

634812318323077133Jak powiększyć biust? Okazuje się, że to pytanie spędza sen z powiek niejednej z nas. My, kobiety marzymy o pięknym, pełnym i jędrnym biuście. Dla tego w rozmiarze C jesteśmy w stanie zrobić wiele!  Implanty, powiększenie biustu własnym tłuszczem. Brzmi strasznie, prawda?  Okazuje się, że nie trzeba decydować się  na drogie i niebezpieczne operacje plastyczne.  Istnieje kilka sposobów na naturalne powiększenie piersi.

Preparaty na powiększenie biustu

Na rynku kosmetycznym znajdziemy mnóstwo preparatów na powiększenie biustu. Do najbardziej popularnych i skutecznych zalicza się kremy i tabletki. W swoim składzie zawierają naturalne składniki, które oddziałują na rozwój tkanki piersiowej.

Preparaty na powiększenie biustu to kombinacja dobrze znanych ziół:
Koper – wspomaga produkcję prolaktyny. Hormonu odpowiedzialnego za rozmiar biustu
Kozieradka – wspomaga rozwój gruczołów sutkowych
Soja – zawiera naturalne hormony roślinne – fitoestrogeny, które bardzo dobrze wpływają na wzrost oraz jędrność biustu
Drapacz lekarski – stymuluje produkcje mleka. Aktywizuje wzrost piersi podobny do naturalnego powiększenia biustu w okresie ciąży i karmienia
Palma sabałowa – przeciwdziała zanikowi gruczołów piersiowych
Len – stymuluje wzrost gruczołów piersiowych

Zaleca się równoległe stosowanie dwóch preparatów: tabletek i kremu. Tabletki stymulują wzrost piersi, krem – ujędrnia i podnosi biust.

Najlepszy zestaw kremu i tabletek na powiększanie biustu to zdecydowanie ProBreast PlusDoskonały, naturalny skład gwarantuje najlepsze efekty oraz szybkie działanie kremu oraz tabletek. Opinie osób stosujących ProBreast Plus są jednoznaczne – lepszego preparatu na powiększanie biustu nie ma w tej chwili na polskim rynku. Nie czekaj i zamów ProBreast Plus w promocyjnej cenie!

Preparaty na powiększenie biustu – cena

Za kompleksową kurację powiększającą biust, w skład której wchodzą tabletki i krem zapłacimy ok. 200-300 zł.

Zalecane preparaty na powiększenie biustu:

probreastplusProBreast Plus kompleksowa kuracja na powiększenie biustu, stworzona z myślą o kobietach, które chcą zmienić rozmiar swojego biustu. Krem nawilża, ujędrnia i unosi biust. Tabletki stymulują wzrost piersi.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

cc_fabulous_breastsCC Fabulous Breasts intensywna kuracja pielęgnująca biust. Działa dwutorowo: powiększa i ujędrnia biust. Dzięki zastosowaniu składników aktywnych CC Fabulous Breasts dociera do najgłębszych partii skóry. Tworzy nowe włókna kolagenowe, odpowiedzialne za podtrzymywanie piersi.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

1Breast Fast tabletki zawierają substancje aktywne pochodzenia roślinnego, które stymulują rozrost tkanki tłuszczowej- głównego składnika piersi. Wypełniają, ujędrniają i uelastyczniają biust. Pierwsze efekty są widoczne już po miesiącu regularnego stosowania preparatu.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

Komentarze 4

  • Dobrze, że czasy operacji powiększania biustu już minęły… Teraz wystarczy cierpliwość i dobre tabletki na powiększenie biustu. Dodatkowo można się wspomóc żelem na powiększenie biustu. U mnie takie połączenie przyniosło oczekiwane rezultaty. 🙂 Biust jest większy. Z rozmiaru A zwiększył się na B – w ciągu 3-4 miesięcy 🙂

  • Słyszałam, że oprócz tabletek na powiększenie biustu warto zacząć ćwiczyć i masować biust! W ten sposób nie tylko powiększymy piersi, ale również ujędrnimy! Czy któraś z Was ma doświadczenie z masażami/ ćwiczeniami na powiększenie biustu?

    • Mam dla Ciebie złą wiadomość. Masaże i ćwiczenia poprawią jędrność biustu, ale nie zmienią jego rozmiaru! Bez tabletek na powiększenie biustu ani rusz!

      • Zgadzam się z Tobą. Szkoda było mi kasy na te wszystkie preparaty, dlatego ćwiczyłam i masowałam piersi – nic poza tym. Efekty? Były marne… Biust stał się bardziej jędrny, ale czy większy? Absolutnie nie! Tabletki na powiększenie biustu, żel lub coś w tym stylu – są niezbędne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *