Implanty piersiowe

breast_implant-225x150Operacja powiększania piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Z każdym rokiem rośnie liczba kobiet, które chcą mieć większy, pełniejszy i bardziej jędrny biust. W dzisiejszych czasach zabiegi medycyny estetycznej nie budzą takich kontrowersji jak kiedyś. Można powiedzieć, że u niektórych pań są na porządku dziennym. Kobiety mają rozbudowane spektrum wyboru, nie tylko wśród klinik wykonujących zabieg powiększenia piersi, ale również wśród samych modeli protez piersiowych. Jednak najbardziej efektywna jest ta z wykorzystaniem implantów.

Implanty piersiowe

Zabieg powiększenia piersi polega na chirurgicznym wszczepieniu implantów pod każdą z piersi w celu powiększenia jej rozmiaru i poprawy kształtu. Wyróżnia się kilka rodzajów implantów piersiowych:

Okrągłe – cechują się tym, że mają okrągły, regularny kształt. Najczęściej są stosowane w korekcji piersi płaskich. Umieszcza się je pod mięśniem lub pod gruczołem. Implanty piersiowe okrągłe wyglądają lepiej w pozycji horyzontalnej, podczas gdy w pozycji anatomicznie są bardziej sztywne.

Anatomiczne – najczęściej wybierane. Nadają piersiom bardzo naturalny kształt i wygląd. Zachowują lekką linię opadania. Zazwyczaj decydują się na nie kobiety, które chcą w delikatny sposób powiększyć biust. Eliminują asymetrię piersi oraz unoszą biust.

Implanty piersiowe – cena

Cena implantów piersiowych anatomicznych jest dużo wyższa od okrągłych. Za te pierwsze będziemy musieli zapłacić min. 3 tys. więcej!

Implanty piersiowe to decyzja na całe życie

Zabieg powiększenia piersi, wykonywany nawet w najlepszej klinice zawsze niesie ryzyko  powikłań. Dlatego decyzja o poddaniu się operacji powinna być bardzo dobrze przemyślana. Przed jej ostatecznym podjęciem warto wypróbować bezoperacyjne metody powiększania biustu, takie jak: tabletki, kremy, ćwiczenia ujędrniające biust.

ProBreast Plus to doskonałe rozwiązanie jeśli nie jesteś pewna gotowości na operację wszczepienia implantów piersi. Dzięki całkowicie naturalnej formule ProBreast Plus możesz poprawić wygląd swoich piersi bez interwencji chirurga plastycznego.

Kupując zestaw ProBreast Plus otrzymujesz krem i suplement diety – daje to pewność kompleksowego podejścia do problemu i dużo lepsze rezultaty w porównaniu do innych środków dostępnych na rynku. Przestań zwlekać i zamów ProBreast Plus już dziś!

Produkty polecane przez specjalistów

probreastplusProBreast Plus to kompleksowa kuracja powiększająca biust stworzona na bazie składników pochodzenia naturalnego. Polecana kobietom, które chcą zmienić rozmiar swojego biustu bez ingerencji chirurga.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

cc_fabulous_breastsCC Fabulous Breasts niedroga i nieinwazyjna metoda powiększenia piersi. W jej skład wchodzą tabletki oraz krem. Dzięki nim Twój biust będzie pełny, kształtny i jędrny.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

1Breast Fast tabletki na powiększenie biustu, dzięki którym Twoje piersi będą jędrniejsze, pełniejsze i bardziej uniesione. Już kilka tabletek wystarczy, abyś dostrzegła zmianę w wyglądzie swojego biustu.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

Komentarze 4

  • W moim przypadku, operacja powiększania biustu nadal budzi wiele emocji… Bez względu na to, czy powiększamy biust implantami czy np. kwasem hialuronowym… Trzeba mieć odwagę..

  • Miałam operację powiększania biustu pół roku temu. Zdecydowałam się na implanty okrągłe. Całość wyszła całkiem ok, ale ból po operacji… i rekonwalescencja… to była jedna wielka maskara… nikomu tego nie życzę… Zanim zdecydujesz się na zabieg powiększania biustu, zacznij od mniej inwazyjnych metod… Kup żel na powiększenie biustu lub tabletki na powiększenie biustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *