Aquafilling Bodyline – czyli o nowoczesnym powiększaniu piersi słów kilka….

Powiększanie ust, powiększanie piersi, a nawet pośladków. Przemysł medycyny estetycznej kwitnie! Jego wartość rośnie z roku na rok. W 2017 odnotował aż 20% wzrost, przekraczając tym samym kwotę 42 miliardów złotych!
I nie ma się czemu dziwić. Z najnowszych badań wynika, że Polacy są coraz bardziej otwarci na różnego rodzaju zabiegi. Chętnie poddaliby się jednemu z nich. Zresztą, wystarczy włączyć tv. Zapotrzebowanie napędza produkcję.

 • Sekrety Chirurgii
 • Niezwykłe przypadki medyczne
 • Klinika marzeń
 • Życie bez wstydu

Już od samego patrzenia można narobić sobie ochoty albo całkowicie ją stracić…. Nie oszukujmy się, niektóre sceny mogą mrozić krew w żyłach! Na szczęście, ingerencja chirurgiczna nie zawsze jest konieczna. Niektóre mankamenty urody można poprawić przy użyciu specjalistycznego żelu Aquafilling Bodyline, który wykorzystywany jest głównie do powiększania piersi. Jak działa? Jakie daje efekty? Czy jest bezpieczny? I najważniejsze: ile kosztuje taka przyjemność?

Aquafilling Bodyline – co to jest?biust

Aquafilling Bodyline to żel przeznaczony do modelowania, konturowania oraz wypełniania odstających części ciała – biustu lub pośladków. Stanowi doskonałą alternatywę dla niebezpiecznych zabiegów chirurgicznych. Na świecie stosowany jest już od 2003 roku, a w Polsce dopiero od pięciu lat. Przy jego pomocy można nie tylko zmienić rozmiar, ale również wyrównać ewentualne defekty – np. obwisłość biustu po ciąży.

Jak wygląda zabieg z użyciem  Aquafilling Bodyline?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 1,5 godziny. Żel Aquafilling Bodyline jest wstrzykiwany bezpośrednio pod skórę przy użyciu specjalistycznej kaniuli, która nie tylko zmniejsza odczuwanie bólu ale również niweluje ryzyko wystąpienia blizn. Pacjentka może opuścić klinikę tuż po zakończeniu zabiegu, a po upływie 24 godzin wrócić do codziennych aktywności! Śmiało można napisać, że Aquafilling Bodyline wpisuje się w styl życia współczesnych kobiet. Chroniczny brak czasu – mówi Ci to coś? Żeby nie było tak kolorowo, efekty zabiegu pojawiają się dopiero po upływie 7 dni. Aczkolwiek są naprawdę zadowalające – bardzo naturalne. Osobie patrzącej z boku ciężko będzie dostrzec rękę chirurga.

Aquafilling Bodyline – cena

Niestety Aquafilling Bodyline ma jedną zasadniczą wadę, a w sumie trzy.

 • Pierwsza – cena –  od 4 270 zł do 10 670 zł
 • Druga – brak trwałych rezultatów. Zabieg trzeba będzie powtórzyć po upływie 5 lat.
 • Trzecia – jednorazowa, dopuszczalna dawka Aquafilling Bodyline wynosi 150 ml, co pozwala na powiększenie biustu o 1 max. 2 rozmiary! Panie, które marzą o piersiach Pameli Anderson będą zobligowane do powtórzenia zabiegu.

Aquafilling Bodyline – alternatywa

Nie oszukujmy się, mało którą z nas stać na taki zabieg…. A nawet jeśli, nie szkoda byłoby Wam pieniędzy? Nie wiem jak Wy, ale ja wolałabym je zainwestować w inny sposób. Tym bardziej, że istnieją o wiele mniej kosztowne metody powiększania biustu, a przy tym równie skuteczne. Mam na myśli serię preparatów ProBreast Plus , w skład której wchodzą krem oraz tabletki.

Krem ProBreast Plus985

Krem ProBreast Plus działa niczym naturalny gorset. Unosi i ujędrnia biust. Dba również o jego skórę – wygładza oraz nawilża, co jest szczególnie istotne dla kobiet, który walczą z poporodową grawitacją. 😉 Dodatkowo, neutralizuje ból związany z nadmiernym napięciem skóry.
Swoją skuteczność zawdzięcza specjalistycznej żelowej formule, bazującej na takich składniach jak:

 • olej ze słodkich migdałów
 • nagietek lekarski
 • chmiel
 • olej słonecznikowy
 • glicyna soi
 • witamina E
 • alatonina

Tabletki ProBreast Plus

Tak naprawdę, to właśnie tabletki robią całą “robotę”. Dbają o nasz biust od wewnątrz, dostarczając mu substancji niezbędnych do regularnego wzrostu. Znajdziemy tutaj między innymi kozieradkę, która swoim działaniem przypomina funkcjonowanie estrogenów – żeńskich hormonów płciowych odpowiedzialnych m.in. za rozmiar piersi. Producent ProBreast Plus gwarantuje swoim klientkom efekt “wow”, który przejawia się trwałym powiększeniem biustu z miseczki A do……. Uwaga, uwaga D! Bez konieczności stosowania tzw. kuracji przypominającej!

Kuracja ProBreast Plus – cena, gdzie kupić?

Za krem oraz tabletki zapłacimy 239 zł. W porównaniu do Aquafilling Bodyline jest to bardzo korzystna cena. Z kolei patrząc na efekty, które można uzyskać aż ciśnie się na usta by powiedzieć: tanizna! A w połączeniu z 20% rabatem – klik – okazja nie do przeoczenia!

Aquafilling Bodyline kontra ProBreast Plus

Powiększanie biustu to nie przelewki. Decydując się na zabieg medycyny estetycznej musimy liczyć się z tym, że efekt może nie spełnić naszych oczekiwań. Co zrobisz, jak się zapędzisz i zamiast miseczki “B” zdecydujesz się na “C”? Zapiszesz się na zabieg zmniejszania piersi? Stosując zestaw ProBreast Plus możesz samodzielnie kontrolować postępy i w porę powiedzieć “stop”! Aczkolwiek ostateczna decyzja i tak należy do ciebie. Życzę rozwagi i ostrożności!

 

Komentarze 3

 • Ja tam nie się boje takich zabiegów… Niby Aquafilling Bodyline nie jest jakiś inwazyjny, ale zawsze to jakaś ingerencja w nasze ciało…

 • Operacja to ostateczność, lepiej skorzystać z tańszych i mniej inwazyjnych metod…

  • Wychodzę z tego samego założenia, dlatego zdecydowałam się na zakup ProBreast Plus i nie żałuję. Stosuję dokładnie 15 dni, czyli zużyłam połowę opakowania a efekty już są. 🙂 Jestem ciekawa jak będzie po miesiącu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *