Ćwiczenia na powiększenie biustu

Klatka piersiowa – to bardzo istotna część naszego ciała. To między innymi dzięki niej jesteśmy w stanie odróżnić kobietę od mężczyzny. Chociaż nie zawsze… 😉

chlop

Parafrazując od powyższej, swoją drogą jakże często spotykanej sytuacji, zasady są proste: panowie hołdują jędrnym i obfitym biustom, a panie szukają partnerów z wyrzeźbioną klatą. 😉

Cel – pal!

Mężczyźni dążą do co najmniej 100 cm w obwodzie, kobiety usatysfakcjonuje dziewięćdziesiątka. W pewnym sensie mamy podobne cele. Aczkolwiek ich realizacja przebiega całkowicie odmiennie. Facet zacznie wyciskać sztangę i efekty pojawiają się prędzej czy później. U nas sprawa wygląda nieco inaczej. Nam nie zależy na rozroście tkanki mięśniowej, a na powiększeniu biustu! Czy podobnie jak nasi partnerzy mamy zapisać się na siłownię i zacząć ostro trenować? Czy ćwiczenia pomogą nam powiększyć piersi?

Ćwiczenia na powiększenie biustu

Niestety, muszę Cię rozczarować…. I to już na samym wstępie. Ćwiczenia na powiększenie biustu nie zmienią rozmiaru Twojego stanika. Po prostu jest to niemożliwe. Anatomii nie oszukasz. Kobiece piersi są zbudowane głównie z tłuszczu, dlatego najprostszą metodą na to aby zmienić ich rozmiar jest przytycie… Aczkolwiek nie sądzę, żebyś zdecydowała się na ten krok. 😉

Jak poprawić wygląd piersi? 

Powiększanie i poprawienie to dwie różne kwestie. W przypadku pierwszej z nich, ćwiczenia rzeczywiście nie zdadzą egzaminu. Natomiast w przypadku drugiej – już tak. Przy ich pomocy możemy w znaczący sposób wpłynąć na wygląd piersi- ujędrnić, unieść, wymodelować kształt.

Ćwiczenia poprawiające wygląd piersi

Poniżej znajdziesz kilka przykładów ćwiczeń, dzięki którym będziesz w stanie poprawić wygląd swojego biustu. Możesz je wykonywać zarówno w domu, jak i na siłowni. Jedyne czego będziesz potrzebować to motywacja.

  • Wyciskanie hantelek lub butelek

Połóż się na plecach, nogi ugnij w kolanach. Hantle lub butelki z wodą trzymaj na wysokości klatki piersiowej. Podnoś do góry prostując ręce (wdech), opuszczaj do pozycji wyjściowej (wydech).

  • Spin doctor

Stań prosto, a następnie wyciągnij przed siebie ręce. Przyj śmiało do przodu, tak jakbyś chciała dostać do jakiegoś odległego punktu. Jednocześnie przybliżając powoli do siebie dłonie, aby w ostatniej fazie ćwiczenia połączyć je ze sobą.

  • Napinanie

Usiądź na krześle lub piłce do pilatesu. Rozstaw lekko nogi. Ręce wyciągnij przed siebie i złóż jak do modlitwy. Łokcie rozstaw na boki – tak aby znajdowały się w pozycji równoległej do podłogi. Ze wszystkich sił dociskaj dłoń do dłoni aż do momentu pojawienia się charakterystycznego napięcia.

Ćwiczenia poprawiające wygląd piersi – podsumowanie

 

Powyższe ćwiczenia mają na celu wzmocnienie klatki piersiowej. W połączeniu z kremami lub specjalistycznymi suplementami diety mogą przynieść naprawdę satysfakcjonujące efekty. Warunek jest jeden: muszą być wykonywane regularnie – minimum trzy razy w tygodniu. Podobnie ma się sprawa z codzienną pielęgnacją – systematyczność kluczem do sukcesu.

Powiększanie piersi – dodatkowe wsparcie 

Idealnym uzupełnieniem ćwiczeń będzie odpowiednio dobrana suplementacja, która sprowadza się nie tylko do przyjmowania tabletek czy kapsułek, ale również do regularnego wklepywania kremów, balsamów i innych. Możemy zdecydować się na zakup produktów różnych firm lub serię opatrzoną tą samą etykietą oraz synergicznym działaniem. Druga opcja będzie o wiele lepszym rozwiązaniem.

Dlaczego?

Stosowanie preparatów różnych firm jednocześnie może przyczynić się do nagromadzenia zbyt dużej ilości substancji o odmiennym działaniu, a w konsekwencji doprowadzić do reakcji alergicznej. Decydując się na zakup środków ingerujących w nasz organizm, kierujmy się zasadą porządnej, renomowanej firmy. Wygląd to sprawa drugorzędna. Najważniejsze jest zdrowie.

ProBreast Plus985

 

Seria ProBreast Plus zdecydowanie wpisuje się w ten kanon.

  • Po pierwsze, bazuje tylko i wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego.
  • Po drugie, posiada wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty. Spełnia nawet najbardziej wymagające normy.
  • Po trzecie, substancje zawarte w kremie i tabletkach działają na zasadzie synergii. Wzajemnie się uzupełniają. Nie ma mowy o jakimkolwiek przedawkowaniu.

ProBreast Plus – działanie

Tak jak już zdążyłam wspomnieć, seria ProBreast Plus działa na zasadzie synergii. Tabletki dbają o nasz biust od wewnątrz, natomiast krem od zewnątrz. Dzięki czemu możemy liczyć na naprawdę spektakularne efekty. Piersi staną się nie tylko większe, ale również bardziej jędrne i uniesione. A dodatkowo wygładzone! Skóra biustu i dekoltu będzie gładka jak pupa niemowlęcia. 😉

ProBreast Plus – opinie

ProBreast Plus to nie tylko złudne obietnice, którymi karmi nas większość producentów… To działanie potwierdzone opiniami zadowolonych kobiet!

babo

ProBreast Plus – cena, gdzie kupić?

Po szczegółowe informacje dotyczące zakupu oraz ceny, odsyłam Was tutaj – czyli do oficjalnej stronie producenta. Życzę przyjemnej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *